UniCal

İstanbul Kültür Üniversitesi Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi, birbirinden güzel etkinlikleri Kültür’lülerle ve sanatseverlerle buluşturmaya devam ediyor. İKÜ Güzel Sanatlar Uygulama ve Araştırma Merkezi (GSUAM) tarafından düzenlenecek “İstanbul Barosu” tiyatrosu, 7 Şubat 2019 tarihinde 19.00 – 21.00 saatleri arasında Akıngüç Sahnesi’nde gösterime sunulacak.

Ataköy Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi, birbirinden güzel etkinlikleri Kültür’lülerle ve sanatseverlerle buluşturmaya devam ediyor. Klarnette Hüsnü Şenlendirici, kanunda Aytaç Doğan ve bağlamada İsmail Tunçbilek'ten oluşan “Taksim Trio” müzik topluluğunun konseri, 7 Mart 2019 Perşembe günü 19.00 – 21.00 saatleri arasında Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Birbirinden güzel etkinliklerle, sanata ve sanatseverlere kucak açan İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ), bu sefer de İncesaz’ı Üniversitemizde ağırlayacak. 1997 yılında Murat Aydemir (tanbur), Derya Türkan (kemençe) ve Cengiz Onural (gitar) tarafından kurulan ve söyledikleri eserlerle taraflı tarafsız herkesin büyük beğenisini toplayan “İncesaz” müzik grubu konserine, 21 Mart 2019 Perşembe günü 19.00 – 21.00 saatleri arasında Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi ev sahipliği yapacak.

Ataköy Yerleşkesi